20190804_104108 (1)

Pozitivní přístup, ten potřebujeme

Uplynulých šest týdnů bylo pro všechny z nás náročných ve všech ohledech. Věřím, že jste tento čas strávili ve zdraví, v okruhu svých nejbližších a hlavně s jejich podporou. Snad vám tento nelehký čas přinesl i něco pozitivního, stejně jako mě, a že díky tomu rostete.

Nevím jak vy, ale já jsem se zaměřila na několik zásadních věcí v životě:

  • Aktivní pohyb – více se věnuji svému tělu, cvičím jógu v bezpečí svého domova a bez roušky 🙂 Po práci se zastavím v parku a jdu se projít asi 5 kilometrů, krásně to pročistí hlavu, bohužel s rouškou 🙂 Mimochodem potkávám hodně lidí, kteří mají v ruce skleničku vína, piva nebo jiného alkoholu. Jsem docela zvědavá na nárůst alkoholismu 🙂 O víkendu jdu na hory a zvýším zátěž, skvěle to posiluje kardiovaskulární systém.
  • Aktivní relaxace – mám to štěstí, že mám doma saunu, není nad krásnou večerní relaxaci a prohřátí celého těla :-). Objevuji cvičení qigong – cvičení, které se  pozitivně odráží na fyzickém i psychickém stavu člověka. Zkuste to taky, na YouTube najdete několik videí. Poslouchám namluvené knihy, neznáte? Zkuste, je to skvělé!
  • Meditace – pořídila jsem si nový meditační polštář, krásná věc. Věnuji se pár minut sama sobě, úžasné zklidnění mysli.
  • Spánek – vzhledem k okolním událostem se mi nedaří spát, tak jak bych chtěla, ale snažím se 🙂 Pevně věřím, že to máte mnohem lepší
  • Jím kvalitněji a s větší péčí – snažím se více věnovat pozornost tomu co jím a přípravě jídla
  • Těším se na budoucnost – sice zatím nevím jaká vlastně bude… Do jógového studia s rouškou? No to snad ne 😮 … Do obchodu s oblečením bez možnosti si ho vyzkoušet? A proč? … Do restaurace s rouškou? A jak jako? … Mám spoustu otázek, ale pevně věřím, že se naše životy brzy vrátí do normálu ….

Comments are closed.