GagHuIAlRv6ZwIKRqkf1jw

K čemu je dobrý v poslední době tolik propíraný kolagen?

Samotný kolagen je to, díky čemu je naše pokožka pružná a pevná. Bez dostatečného přísunu kolagenu pokožka viditelně stárne. Kolem dvacátého pátého roku života produkce kolagenu ve vašem těle výrazně klesá a po čtyřicítce si ho samo tělo vyprodukuje jen opravdu málo, proto bychom měli kolagen pravidelně doplňovat. Produkci kolagenu také negativně ovlivňuje nekvalitní strava, kouření a jiné.

Po dobu tří měsíců jsem testovala kolagenový nápoj české firmy mcePharma s.r.o. a s výsledkem jsem moc spokojená.

Collagen Repair Matrix, měsíční kůra

Tento kolagenový nápoj, který je balený v jednotlivých sáčcích se jednoduše smíchá s vodou, krásně se rozpustí a během posledních horkých dnů jsem velice ocenila i svěží chuť, nápoj jsem si tototiž připravila s ledem 🙂

Když jsem ráno nestíhala vypít drink během snídaně, vzala jsem si sáček do práce a nápoj připravila tam. Super výhoda

A výsledek?

Během dvou měsíců se má pleť rozzářila, je jemnější na dotek. O pleť se mimo jiné starám pečlivě každý den, ale přidaná dávka kolagenu mi pleť jakoby vyplnila a zacelila vrásky, jsem spokojená.

Pokud by vás zajímala cena tohoto malého zázraku, tak na eshopu www.mcepharmashop.cz je k dostání měsíční kůra, tzn. 30 sáčků, za 690 Kč. Do 23.6. mají ovšem akci 2 + 1 zdarma, takže za 3 balení zaplatíte jen 1380 Kč. A když přihodíte nějaký vitamín, nebo jiný doplněk stravy, od 1 500 Kč mají poštovné zdarma. Pokud se nechcete rovnou vrhnout do nákupu kůry na 3 měsíce, domluvte se s kamarádkou a vyzkoušejte tento zázrak společně. Můžu garantovat, že u druhé balení se poperete.

Tags: No tags

Comments are closed.