IMG_1330

Elixír pro úžasnou pleť – kolagenní peptidy

Vrásky, vrásky a zase ty vrásky, zatočte s nimi stejně jako já!
Přibližně od 30 let se aktivita kožních buněk začne zpomalovat, což vede ke ztrátě hustoty vlastního kožního kolagenu a vznikají tak prvním viditelné příznaky stárnutí – tvorba vrásek, dehydratace a ztráta pevnosti pokožky. To nechce nikdo z nás a proto je potřeba účinně bojovat!

Z vlastní dlouhodobé zkušenosti mohu potvrdit, že suplementací kvalitního kolagenu, lze efektivně a účinně podpořit kolagenovou síť pokožky zevnitř

Na trhu je mnoho produktů s kolagenem, ale pozor není kolagen jako kolagen!

Je potřeba hledat kvalitní, biologicky dostupné kolagenní peptidy, které tělo dokáže vstřebat a zpracovat. Kolagenní peptidy s klinicky prokázanou vstřebatelností a využitelností působí jako elixír mládíhydratují a zpevňují pokožku, redukují tvorbu vrásek, regenerují a omlazují pleť. 

Klíčová výhoda kolagenních peptidů je vysoká vstřebatelnost a využitelnost oproti kolagenu nativnímu. Nejúčinnější v boji s vráskami je pokožku efektivně vyživit zevnitř! Kolagenní peptidy pomáhají zlepšit kvalitu vlastního kolagenu pokožky tím, že zvrátí strukturální poškození, ke kterým přirozeně během stárnutí dochází. Užívání kolagenních peptidů prokazatelně zvyšuje hustotu vlastní kolagenové matrice a tím poskytuje anti-aging efekt. 

Při výběru doplňků stravy s kolagenními peptidy je nutné vybrat takový doplněk stravy, který má vysokou stravitelnost a výbornou absorpci. Pouze pokud se kolagenní peptidy vstřebají, tak krví mohou být transportovány do cílových tkání, např. kůže, kostí a chrupavek, kde působí jako stavební bloky a pomáhají podpořit výrobu nových kolagenových vláken. Pokud by ke vstřebání nedošlo, kolagenní peptidy by byly bez účinku z těla vyloučeny. 

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit produkt Collagen peptides od společnosti mcePharma ve formě prášku určeného k rozmíchání v nápoji. Používám je, protože mají klinickou studii a fungují!

Produkt obsahuje čisté a kvalitní bioaktivní kolagenní peptidy s klinicky prokázanou vstřebatelností, které působí jako elixír mládí – hydratují a zpevňují pokožku, redukují tvorbu vrásek, regenerují a omlazují pleť.

Velkou výhodou je praktické balení v jednotlivých sáčcích, které je vhodné i na cesty.

Produkt je bez přísad a zbytečných konzervantů!

Tip na použití podle Active Lady:

Intenzivní kůra: nasypte 4 pytlíčky/sticky do oblíbeného smoothie, jogurtu nebo džusu – tuto dávku nastavte na 14 dní

Udržovací kůra: nasypte 1-2 pytlíčky/sticky do oblíbeného smoothie, jogurtu nebo džusu – používejte dlouhodobě

Podívejte se na jeden z mých receptů

 

Tags: No tags

Comments are closed.