20190804_105639

Bílá košile je základ šatníku

Máte rádi bílé košile? Já je miluji, variabilita nošení je nekonečná!

Bílá košile by měla být nejen stálicí nejen mužského šatníku, ale i toho ženského. Jedná se totiž o univerzální kousek, který z módy snad nikdy nevyjde a hodí se vždycky!

Bílou košili si můžete vzít do práce, ale i na rande, skvělá je i doma nebo na pláži rozepnutá jen tak na plavky.

Já ráda nosím košile vypasované, ale i dlouhé, s výstřihem, ale i bez, záleží na příležitosti. Jednoduchá kombinace s úzkými jeansy a lodičkami na podpadku nikdy nebude nudná. Máte rádi sportovní eleganci? Vyzkoušejete vybledlé jeansy a delší košili, přední díl zastrčte do kalhot.

Dlouhé, krátké, oversized? Vyberte si tu pro vás!

Především je nutné pořídit si takovou košili, která bude lichotit vašim proporcím, a pak si určit, na jakou příležitost chcete košili nosit.

Volnější tzv. oversized košile sluší takřka všem, štíhlým postavám dodají na křehkosti i stylu a u těch silnějších naopak skryjí případné nedostatky.

Pokud máte plnou ženskou postavu, tak si nevybírejte až příliš volné košile, mohly by vás opticky zbytečně rozšiřovat a to přece nechcete.

V případě, že naopak chcete na svou krásnou a štíhlou postavu upozornit, zvolte více vypasovaný model, který bude kopírovat křivky vašeho těla.

Comments are closed.